HAKKIMIZDA

T-Bikers Türk Motor Kulübü" adı altında 01-Mayıs-2005 tarihinden itibaren faaliyetlerini sürdüren bağımsız ve son derece evrensel bir motor kulübüyüz.

Faaliyetlerimiz başta Avrupa’nın bir çok ülkesine turlar düzenleme olmak üzere, her alanda ve her şekilde Türk toplumumuza eglenceli, sıcak ve samimi bir ortam sunmak için bir çok çesit etkinliklerede imza atıyor, bunun yanında milli ve dini bayramlarımızda kendi çapımızda aktiviteler düzenlemektende kacınmıyoruz.

**Misyonumuz: Birlikte motosiklet kullanmanın keyfini çıkarırken toplumumuzun motosiklet bilincini arttıracak her türlü faaliyetin içinde bulunmak ve bu motor kültürünü çagdaş seviyeye taşımak için birlik ve beraberliğimizin ışığınnda çeşitli etkinliklere imza atmak.

**Vizyonumuz: ‘’Enlarge your bikers world’’ ilkesinden yola çıkarak, başta Hollanda olmak üzere dünya çapında motosiklet denildiginde başarılarıyla akla gelen kulüplerden bir tanesi olabilmek.

Bu başarıya ulaşmak için yapmamız gerekenlerin başında kulüp üyelerimizin inançlarına ve doğrularına saygı duymak gerektiginin bilincindeyiz.

Bunun yanında Türk insanının aile kavramına verdiği önemi benimseyerek, kültürümüzü, örf ve adetlerimizi birlikte en iyi şekilde yaşayıp Türk motorseverleri ve ailelerini bu çatı altında tutabilmenin memnuniyetini yaşamak hedefimizdir.

Sahip olduğumuz bu motor camiasının gözü, sözü, kulagı olmak ve bu camianın en iyi şekilde temsil edebilmenin temelini saglam bir tüzük ile kurmuş bulunmaktayız.

Amacımız, Avrupa Türk Motor camiasını Sevgi-Saygı-Sadakat çercevesinde aynı çatı altına bir araya getirebilmek ve bu düzenide dengeli bir şekilde tutabilmek..

"Önemli Olan Motor Sahibi Olmak Değil, Motor Üzerinde Kendine Sahip Olabilmektir En Önemlisi."